[ Skočiť na obsah ] [ Skočiť na submenu ] [ Skočiť na novinky ]

NOVINKY

NOVINKY
späť

AKTUALITY OKTÓBER

02.10.2012, 21:48

bez obrázka
  • Nedávno bola vyhodnotená národná súťaž prevencie kriminality, do ktorej bol zapojený projekt, na ktorom aktívne spolupracuje aj OZ-SPK. Podrobnejšie o súťaži sa dočítate na tomto odkaze: http://www.msppezinok.sk/…namy/detail/?…
  • Po vydaní dvanástej knihy ( http://www.oz-spk.sk/…nnost/knihy/?… ), riaditeľ OZ-SPK v súčasnosti pracuje na novej vzdelávacej publikácii, ktorej obsahom sú jeho osobné, dvanásťročné skúsenosti z oblasti prevencie kriminality. Okrem toho pracuje na rozprávkovej knižke, ktorá bude určená nielen deťom, ale poučenie v nej nájdu aj dospelí. Pracovný názov knižky je „Rozprávky o Kráľovi všetkého dobra“. Predpokladaný termín vydania knihy je začiatok roka 2013.
  • Začiatkom októbra sme zahájili 3-mesačný kurz sebaobrany pre dievčatá na jednej z Bratislavských škôl, s ktorou sme už predbežne dohodli dlhodobú spoluprácu. V nasledujúcich týždňoch máme dohodnuté preventívne aktivity v obciach Malženice, Slovenský Grob. Väčší záujem o naše aktivity prejavili aj ostatné obce v regióne západného Slovenska.
  • V spolupráci s Metskou políciou Pezinok a 1. Judo Clubom Pezinok sme zrealizovali 20. októbra 2012 ďalší ročník športovo-charitatívnej akcie pod názvom „Večer bojových umení mesta Pezinok.“
  • V novembri pripravujeme pre našich spolupracovníkov školenie, ktoré sa bude konať v obci Malá Tŕňa. Zamerané bude na prevenciu obchodovania s ľuďmi.
  • POZOR: pracovný tím OZ-SPK sa nedávno dohodol o novinke v poskytovaní našich služieb a pomoci. Vytvorli sme nový program pre tri okruhy cieľových skupín. Prvou sú právnické firmy, druhou samospráva a treťou fyzické osoby. Podrobnejšie o novom programe uviedieme na týchto stránkach do dvoch týždňov.
detail: LETÁK COVID-19 detail: SPOLUPRÁCA - VÝBER AKCII